Олександр / 19.06.2024
Генератор відправили дуже оперативно. Але є одне але: моторна олива вже була залита. Про це ніхто мене не попереджав. Це звісно приємно, але що то за олива мені не відомо. Крім того кількість цієї оливи явно перевищувала максимально допустимий, адже коли я відкрутив кришку з горловини вилилося щонайменьше пів літра оливи. Дуже дивно.
Крім того контакти акумулятора було підключено. Це дрібниця але для чого це було робити.
Що сподобалося так це те що ніжки було встановлено, це зручно.
Олег / 15.04.2024
Отличные ребята сервисом доволен ,сделали хорошую скидку покупкой доволен ,очень приятно
Денис / 10.02.2024
Покупкою в даному магазині задоволений. Хороша консультація, товар був у наявності, ціна актуальна, швидко відправили товар, приємне спілкування з менеджером.
Олег Владимирович / 07.06.2023
Всё отлично , агрегат получил , проверил ,доволен . Доставка действительно бесплатная .
Роман / 14.05.2023
Купив мотокультиватор PUBERT TERRO 60B C2. Порекомендував менеджер. Товар був відправлений відразу після оплати. Ввічливе обслуговування. Покупкою задоволений. Магазин рекомендую.
Діана / 24.04.2023
Дуже вдячна менеджеру магазину за швидке вирішення проблеми. Виробником була допущена помилка в комплектації мотокультиватора - недоставало деталей для кріплення. На моє здивування, проблема була вирішена одразу - вислали в той же день. В наш нелегкий час таке чуйне ставлення до покупця варте найвищої оцінки. Дякую і без сумніву можу рекомендувати цей магазин.
Консультант
Дуже дякуємо за таку оцінку.
Николай / 29.01.2023
А как у вас с наличием запчастей и сервиса ?
Светлана / 19.10.2022
Чудовий магазин! Кваліфікований та ввічливий персонал, відповідають на всі запитання та дають цінні поради. Вирішують проблеми. Дуже задоволена та вдячна.
Администратор
Дякую Вам за оцінку нашої роботи.
Олег Сергеевич / 28.03.2022
Действительно качественная консультация в данном магазине, если бы я не послушал менеджеров и купил то что сам подобрал, оказалось бы, что потратил деньги на ветер. Также хочу отметить качественную работу электрика который все установил и при этом не взял за это " все деньги мира", до этого в других магазинах озвучивали ценник на подключение как стоимость половины генератора!
Сергій / 28.03.2022
Купляю у цьому магазині вже не перший раз і постійно все на вищому рівні. Дуже задоволений менеджерами та обслуговуванням в цілому. Завжди дають якийсь подурунок або знижку, що теж приємно))
Показано з 1 по 10 із 11 (всього 2 сторінок)
Чтобы активировать

бонус код Вавада, впишите эту комбинацию в строку и кликните по кнопке «Получить» или «Активировать». Благодаря этому у вас появится одно из поощрений.