Діана / 24.04.2023
Дуже вдячна менеджеру магазину за швидке вирішення проблеми. Виробником була допущена помилка в комплектації мотокультиватора - недоставало деталей для кріплення. На моє здивування, проблема була вирішена одразу - вислали в той же день. В наш нелегкий час таке чуйне ставлення до покупця варте найвищої оцінки. Дякую і без сумніву можу рекомендувати цей магазин.
Консультант
Дуже дякуємо за таку оцінку.
Светлана / 19.10.2022
Чудовий магазин! Кваліфікований та ввічливий персонал, відповідають на всі запитання та дають цінні поради. Вирішують проблеми. Дуже задоволена та вдячна.
Администратор
Дякую Вам за оцінку нашої роботи.
Олег Сергеевич / 28.03.2022
Действительно качественная консультация в данном магазине, если бы я не послушал менеджеров и купил то что сам подобрал, оказалось бы, что потратил деньги на ветер. Также хочу отметить качественную работу электрика который все установил и при этом не взял за это " все деньги мира", до этого в других магазинах озвучивали ценник на подключение как стоимость половины генератора!
Сергій / 28.03.2022
Купляю у цьому магазині вже не перший раз і постійно все на вищому рівні. Дуже задоволений менеджерами та обслуговуванням в цілому. Завжди дають якийсь подурунок або знижку, що теж приємно))
Володимир / 28.03.2022
Магазин відпрацював на всі 100%. Якісна і правильна консультація, швидка доставка та ще й запустили коли привезли!
Показано с 1 по 5 из 5 (всего 1 страниц)