breadcrumbs_revolution_theme

Про компанію " 50ГЕРЦ " 

Наша компанія, була заснована на початку 2007 року та з самого початку спеціалізувалася на якісному підборі та забезпеченні приватних будинків та комерційних установ, джерелами автономного живлення, якими частіше за все, являються бензинові та дизельні генератори.


Хто в нас працює

Колектив нашого офісу майже незмінний з самого заснування. А це означає, що всі менеджери, консультанти, та інженери,  мають понад 10 років досвіду у сфері постачання аварійного та автономного електроживлення. Регулярне навчання та підвищення рівня кваліфікації, в тому числі поїздки на заводи виробників продукції, та опанування тонкощів кожного бренду, зробили з наших співробітників справжніх експертів у своїй галузі.


Кваліфікація 

Рівень експертизи консультантів компанії 50ГЕРЦ підтверджується щорічними сертифікатами та грамотами, як від незалежних оцінювачів, так і від ведучих вендорів і імпортерів продукції. Особливо приємно знати, що наші співробітники не тільки гарні продавці, але й одні із кращих консультантів. 


Нам довіряють:

Багаторічний досвід роботи забезпечив фундамент плідної співпраці з відомими компаніями України, серед яких : Миронівський хлібопродукт, Київміськбуд, Київпастранс, Київавтодор, Наша ряба, Завод “Антонов”, Ковальська, Датагруп, Тойота, Віді АвтоСіті, Мотор Січ,Чтобы активировать

бонус код Вавада, впишите эту комбинацию в строку и кликните по кнопке «Получить» или «Активировать». Благодаря этому у вас появится одно из поощрений.