breadcrumbs_revolution_theme

Способи оплати:

Готівкова оплата

Оплата готівкою можлива лише при покупці у Києві чи Київській області.
Оплата провадиться виключно в Українських гривнях за курсом на момент замовлення.
На підтвердження оплати ми надаємо фіскальний чек.

Переказ грошей на карту ПриватБанку або Monobank

Ви можете здійснити оплату замовлення за допомогою переказу грошей на карту ПриватБанк / Monobank, а також зробити інтернет-платіж через систему Приват24.

Оплата через термінал

Тільки безконтактні способи (NFC).

Накладеним платежем (післяплата)

Після погодження відділом продажів замовлення може бути надіслане кур'єрською службою "Нова Пошта" з оплатою при отриманні (готівкою або карткою) у Вашому місті. Відправка з післяплатою здійснюється тільки після передплати за дорогу. 
Увага! "Нова Пошта" стягує комісію за оплату післяплатою у розмірі 2% від суми оплати.

Оплата частинами від ПриватБанк

Більшість товару на нашому сайті ви можете придбати за допомогою послуги Оплата частинами. При даному виді оплати покупець не переплачує за використання кредиту. Додаткові кошти можуть стягуватися вашим банком, якщо погашення платежу буде за рахунок кредитних коштів (ПриватБанк 4%). Більш детальну консультацію Ви завжди можете отримати, зв'язавшись з нашим консультантом в on-line режимі

Безготівкова оплата (з ПДВ / без ПДВ)

Оплата за безготівковим розрахунком здійснюється після оформлення замовлення, консультант виставить Вам рахунок-фактуру, який Ви зможете оплатити в касі будь-якого банку або з розрахункового рахунку підприємства.
При безготівковому розрахунку доставка замовлення можлива тільки після надходження коштів на розрахунковий рахунок компанії.

Обмін товару та повернення

Ви можете відмовитися від замовленого товару, якщо доставлений товар не відповідає замовному товару, а також товар може бути не прийнятий у момент доставки. Товар приймається в оригінальній упаковці із супровідними документами.
Якщо у Вас виникли питання, зв'яжіться з нашим відділом обслуговування.

Чтобы активировать

бонус код Вавада, впишите эту комбинацию в строку и кликните по кнопке «Получить» или «Активировать». Благодаря этому у вас появится одно из поощрений.