breadcrumbs_revolution_theme

Дякуємо, що обрали наш інтернет-магазин! Ми з радістю надамо вам детальну інформацію про способи доставки вашого замовлення.

Ми пропонуємо наступні способи доставки:

Кур'єром адресно - якщо ви проживаєте в м. Києві, або області, ми можемо доставити ваше замовлення кур'єром прямо до дверей вашого будинку або під'їзду (офісу). Вартість доставки по місту — 150 грн., а вартість доставки за місто +15 грн/км. Ми надаємо можливість обрати час доставки, який найбільш зручний для вас.

 

 

Доставка "Новою Поштою" - ми можемо доставити ваше замовлення службою "Нова Пошта" по всій Україні. Після того, як ваше замовлення прибуде до відділення "Нової Пошти", ви отримаєте повідомлення про готовність забрати його. УВАГА! Оплата доставки здійснюється за тарифами Нової Пошти, але завдяки нашому партнерському договору з перевізником, цей тариф значно нижчий ніж звичайні приватні відправлення, чи такі ж відправки з інших інтернет-магазинів.

 

Самовивіз - якщо ви бажаєте самостійно забрати своє замовлення, ви можете зробити це у нашому пункті самовивозу. Після оформлення замовлення, ми надішлемо вам повідомлення, про готовність товару до самовивозу, і ви зможете забрати його у зручний для вас час. (видача замовлень Пн.–Пт.: з 9:00 до 18:00)

 

 

Ми стежимо за тим, щоб процес доставки був максимально зручним та швидким для наших клієнтів. Ми надійно упаковуємо ваші товари, щоб вони дійшли до вас у найкращому стані та в найкоротші терміни. Наші оператори зв'яжуться з вами, щоб підтвердити замовлення та узгодити час доставки або самовивозу. Ми розуміємо, що вам важливо отримати свої товари якомога швидше, тому ми робимо все можливе, щоб доставка відбувалася в найкоротші терміни. Надіємося на подальшу співпрацю з вами!
 

Чтобы активировать

бонус код Вавада, впишите эту комбинацию в строку и кликните по кнопке «Получить» или «Активировать». Благодаря этому у вас появится одно из поощрений.