Акумулятори та ДБЖ

Електроживлення низької якості дуже негативно впливає на всю техніку в приміщенні. Сильний "стрибок" напруги в електромережі здатний моментально вивести з ладу блок живлення або важливу мікросхему електроприладу, а систематичні проблеми з електрикою викликають стрімке зношування апаратури. Уникнути подібних неприємностей допоможе джерело безперебійного живлення (ДБЖ). Для усунення тривалості роботи альтернативного джерела живлення вам знадобляться акумулятори для ДБЖ у тому числі гелеві та AGM акумуляторні батареї. Також у нас ви зможете придбати зарядні пристрої для акумуляторних батарей всіх типів.2643-01

Акумуляторна батарея Axioma Energy AX-GEL-100

Виробник: Axioma Energy (Китай)
Гарантія: 1 рік
2753-01

Комплект бесперебойного питания MUST EP20-0612 PRO + АКБ 65 Ач

Максимальна потужність, кВт: 1.8
Кількість фаз: 1 фаза (220В)
Виробник: MUST (Китай)
Гарантія: 1 рік
2604-01

Источник бесперебойного питания Phantom UPS-0512

Кількість фаз: 1 фаза (220В)
Вага, кг: 2.6
Гарантія: 3 роки
Показано з 1 по 24 із 55 (всього 3 сторінок)

Американська консалтингова компанія Contingency Planning, шляхом досліджень встановила, що причиною втрати важливих даних у 40% всіх можливих випадків є електроживлення низької якості. Тому найважливіше завдання, яке покладено на ДБЖ – забезпечити коректне завершення роботи при раптовому зникненні електроенергії в живильній мережі, за рахунок автоматичного перемикання на роботу акумуляторних батарей. Крім цього завдання джерела безперебійного живлення чудово справляються:

- з імпульсами напруги. Зазвичай виникають через зайві навантаження в мережі, які можуть створювати кондиціонери, зварювальні апарати, робота ліфтів та атмосферні грози. При цьому відбувається різка зміна напруги, після якої відновлення нормальний рівень відбувається за 10 мсек.
- із провалами напруги. В основному бувають через низьку потужність підстанцій або запуску в роботу потужного силового агрегату, після чого відбувається значне падіння напруги в мережі до декількох десятків секунд. Супроводжується це явище мерехтінням лампочок.
- з короткочасним вимкненням напруги. Виникають через пускові струми при включенні лазерних принтерів або ксероксів. Для зору вони не помітні та тривають до 20мсек.
- З радіочастотними шумами. Трапляються через підключення до живильної мережі електрогенераторів, обладнання промислового типу або радіопередавачів. Можуть тривати кілька годин.
- з довготривалим відключенням напруги. Причиною можуть бути аварійні відключення підстанції, наприклад, при перевантаженнях в зимовий час або погані погодні умови.
- з вибігом частоти. Відбуваються при підключенні обладнання великої потужності та супроводжуються різкими, короткочасними змінами частоти.

Основні функції, які виконує джерело безперебійного живлення:

- згладжування короткочасних стрибків напруги;
- фільтрація надходить з живильної мережі напруги зі зниженням рівня шумів;
- надійний захист підключеної апаратури від наслідків перевантажень та коротких замикань;
- Забезпечення електроживленням апаратури на випадки вимкнення електроенергії;

Програмне забезпечення ДБЖ (UPS) дозволяє:

- при тривалій відсутності напруги в автоматичному режимі обслужити обладнання, а при його появі перезапустити;
- відстежувати аварійні ситуації та видавати при цьому звукові сигнали
- Вмикати або вимикати навантаження за допомогою внутрішнього таймера у заданий час.

Докладніше ознайомитися з усіма видами джерел безперебійного живлення, а також отримати поради щодо вибору необхідної моделі Ви зможете зі статті, яка знаходиться у нас на сайті, або скориставшись консультацією наших кваліфікованих спеціалістів за телефоном (044) 465-91-61.

Гелевий акумулятор (акумулятор гелевий). Серед них є безліч AGM-батарей, що розшифруються як Absorbed Glass Material (що вбирає склоподібний матеріал). Ці батареї були розроблені на початку 70-х років. Ці рідкі електроліти просочують розділові пори тонких скляних волокон. Це (вони часто порівнюються з цим типом або навіть називаються гелевими акумуляторними батареями) AGM непрольованих герметичних батарей типу і навіть механічного пошкодження корпусу, електроліт не тече і скловата. Він зберігав свої характеристики в порах того ж матеріалу, що і вони можуть використовуватися для кімнат і апартаментів, дитячих іграшок. Тому, на відміну від інших типів, таких як літій і т.д., варто звернути увагу на високу безпеку цих акумуляторних батарей, які ніколи не вибухали, це небезпечніше.

Порівняно з традиційними свинцево-кислотними батареями вони довговічні та стійкі до вібрації, а також до каузальних характеристик та доступних, цей вид батареї стає найпопулярнішим з різними джерелами резервного живлення. ДБЖ призначений для аварійного відключення електроенергії системна робота. Безперебійник і будинок котла - він часто використовується як акумулятор для ДБЖ. Виробники, як і раніше, рекомендують використовувати його в стаціонарному положенні протягом тривалого терміну служби, але немає витоку електроліту, який може використовувати батарею в будь-якому положенні в горизонтальному або вертикальному напрямку () Це означає - 1) Стійкість до атмосферних впливів: давайте вкажемо головним чином для AGM серед багатьох переваг батарей із герметичним типом. 2) Зберігання заряду через те, що низькі саморозряди та електроліт занурюються в отвори прядильної пластини з дуже тонких скляних волокон (абсорбент-сепаратор). При такій конструкції можна зберігати акумулятори для котла 12 і більше місяців. 3) Немає потреби у чудовій продуктивності та ремонті акумулятора для ДБЖ. Немає необхідності вимірювати рівень електроліту, а потім заповнювати дистильованою водою тощо. Гелева батарея (також «гелева акумуляторна батарея» зазвичай згадується як «гелева АКБ у багатьох випадках») добре працює у буферному режимі (до 10 або 12 років). Тривалість життя буде скорочено до постійного циклічного режиму роботи (глибокий розряд АКБ – заряджений до 40-50% ємності). Це дуже економно для використання, наприклад, при електричному транспорті. У цьому випадку гелеві (гелієві) батареї, призначені для заряджання та розряджання глибоких циклів, часто використовувалися без серйозного пошкодження характеристик батареї. Таким чином, максимальне використання акумулятора AGM в основному в системі безперебійного живлення та гелева акумуляторна батарея - наприклад, обладнана всіма видами електромобілів, можна придбати в нашому магазині Ми пропонуємо широкий діапазон перевірених якостей та характеристик батареї.

Ви можете придбати акумулятори різних моделей. У нашому інтернет-магазині ви можете знайти і купити відповідну батарею, яка зацікавлена ​​у продуктивності за доступною ціною, або проконсультуватися з нашими фахівцями для з'ясування будь-яких проблем. Якщо ви хочете придбати гелевий акумулятор (гелеву акумуляторну батарею) або акумулятор безперебійного живлення ДБЖ UPS (безперебійник), бойлер або інші цілі, будь ласка, зв'яжіться з нами. Ми у Києві. Ми забезпечимо зручну доставку додому до будь-якої частини України. Акумулятори глибокого розряду завжди легко купити у нас. Будь ласка, зв'яжіться з нами. Раді будемо Вас бачити та чути.