Газовий карбюратор GASPOWER KBS-2 (для генераторів 4 - 8 кВт з важільною заслінкою)

 • Код Товару:
  1988-01
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Тип генератора:
  гібридний (бензин/газ)
 • Модель двигуна:
  182F, 182FD, 188F, 188FD, 190F, 190FD, 182F, 182FD, 188F, 188FD, 190F, 190FD
 • Об'єм двигуна см3::
  337 - 420
 • Об'єм двигуна, см3::
  337 - 420
 • Тип палива:
  газ
 • Виробник:
  GASPOWER (Украина-Китай)
 • Гарантія:
  12 місяців
 • Показати всі характеристики

Характеристики

Технічні характеристики
Тип генератора гібридний (бензин/газ)
Загальні характеристики
Модель: KBS-2 (для генераторів 4 - 8 кВт з важільною заслінкою)
Серія: KBS
Технічні характеристики двигуна
Модель двигуна 182F, 182FD, 188F, 188FD, 190F, 190FD, 182F, 182FD, 188F, 188FD, 190F, 190FD
Об'єм двигуна см3: 337 - 420
Об'єм двигуна, см3: 337 - 420
Тип палива газ
Фізичні характеристики та виробник
Виробник GASPOWER (Украина-Китай)
Гарантія 12 місяців

Опис

Газовий карбюратор GASPOWER KBS-2 для генераторів 4-8 кВт з важільною заслінкою

Оновлення 2018 року: Газовий карбюратор GASPOWER KBS-2 для потужних генераторів 4-8 кВт (з важільною заслінкою)

У 2018 році було здійснено значні оновлення в конструкції газового редуктора. Корпус редуктора був кардинально змінений. Загальний об'єм камери було зменшено, щоб прискорити заповнення та знизити волнообразні коливання потоку, забезпечуючи тим самим більш стабільну роботу двигуна при різних навантаженнях. Також було додано ручний краник для зливу пального з поплавкової камери, що робить процес більш зручним та виключає ризик неможливості його відкриття через закисання різьблення, з яким раніше іноді стикалися.

Карбюратор від іншого виробника оснащено новою мембраною зі зменшеним діаметром, що виключає ризик її пошкодження при фіксації кришки корпусу винтами. Привалочна поверхня на редукторі була удосконалена для покращення герметичності посадки. Незалежно від моделі, всі модулі тепер комплектуються з ущільнювальними прокладками.

Газовий карбюратор GASPOWER KBS-2 для генераторів потужністю від 4 до 8 кВт – це виріб заводського виробництва, створений для простого та доступного оснащення вашого генератора за допомогою найпростішого підключення до газового балону чи магістралі. Компоновка універсального газового комплекту GASPOWER KBS-2 (з важільною заслінкою) включає в себе вдосконалений карбюратор із спеціальним газовим редуктором.

Підключення універсального карбюратора від MUSTANG дозволяє вашому бензиновому генератору працювати на газі та бензині без впливу на технічні характеристики та продуктивність генератора.

Економія з газовим комплектом GASPOWER KBS-2 (для генераторів 4 - 8 кВт з важільною заслінкою):

 • Використання магістрального газу як джерела палива дозволяє економити понад 40%.
 • Моторесурс двигуна генераторної установки збільшується на 25%.

Ще однією значною перевагою даного газового комплекту є простота та легкість встановлення на генератор. У комплекті йде детальна інструкція з використання газового редуктора та встановлення. Для переходу генератора на роботу з бензину достатньо перекрити кран газового балона (або магістралі, залежно від моделі) і відкрити кран подачі бензину. Газовий комплект адаптовано під роботу з найпоширенішими двигунами HONDA та їх копіями (такими як 182F, 182FD, 188F, 188FD, 190F, 190FD). 90% генераторів на ринку України використовують такі двигуни. При виборі генератора важливо звернути увагу на те, що мінімальний робочий об'єм його двигуна має становити 337 см3, а максимальний – 460 см3.

Переведення електробензогенераторів на газ: універсальний газовий модуль

В умовах економічних реалій: переведення електробензогенераторів на газ

З огляду на сучасні економічні реалії та стабільне зростання цін на паливо та інші енергоресурси, питання про можливість переведення електробензогенераторів (мініелектростанцій) на використання скрапленого газу замість бензину залишається актуальним і навіть набуває додаткового значення. Для цього і призначений універсальний газовий модуль, який надає власникам бензинових генераторів можливість експлуатації цього резервного джерела живлення на природному (магістральному) або скрапленому газі (з використанням балону або газгольдера).

Що собою представляє універсальний газовий модуль?

Цей пристрій комбінує в своїй конструкції:

 • Модифікований карбюратор для бензинового двигуна генератора, технічно доопрацьований для можливості підключення до нього як БЕНЗИНОВОГО ПАЛИВА, так і ГАЗОВОЇ МАГІСТРАЛІ.
 • Компактний газовий редуктор, спеціально сконструйований та налаштований на певний (розрахунковий) вихідний тиск газу в дифузорі карбюратора для максимально ефективного змішування та повного згоряння.

Для чого він потрібен?

Встановлення цього газового модуля замість штатного карбюратора дозволить вам використовувати два види палива, не одночасно, звичайно, а почергово. При цьому немає потреби в додаткових процедурах монтажу при переході з одного виду палива на інший - ви один раз правильно встановлюєте Газовий комплект і ВСЕ!!!!

Чи є сенс у придбанні газового карбюратора GASPOWER KBS-2 ?

Так, сенс однозначно є. І ось чому:

 1. Вартість нового бензинового генератора китайського виробництва з можливістю роботи на бензині або газі на 25-35% вища, ніж однотипного абсолютного аналога, який використовує лише бензин як паливо. Про імениті брендові виробники генераторів ми не згадуємо, оскільки їх ціноутворення знаходиться в абсолютно іншому ціновому діапазоні, якщо говорити про аналогічні моделі - просто надзвичайно дорого.
 2. Лише кілька виробників пропонують генератори в варіанті газ/бензин на українському ринку, тобто це продукція спочатку не масова через свою вартість. Конкретніше - на сьогодні в Україні існує понад 80 різних торгових марок, що пропонують бензинові електростанції та/або генератори на важкому паливі, з цієї кількості менше 5 торгових марок пропонують варіанти генераторів у бітопливному виконанні. При цьому дозволяючи використовувати або газ або бензин, а не тільки газ або тільки бензин.
 3. Це єдиний доступний і найбільш раціональний варіант для тих, хто вже придбав бензинову генераторну установку і цілком передбачувано хоче і може заощадити на експлуатаційних витратах у моменти активації резервного живлення.
 4. Конструктивне виконання газового модуля передбачає нескладний процес монтажу - при ретельному дотриманні інструкції і наявності бажання з цим впорається навіть не спеціаліст. Вам не знадобиться оплачувати інсталяцію пристрою, а в іншому випадку це могло б доповнити статті витрат.
 5. Встановлення газового модуля зберігає початкові експлуатаційні параметри вашого генератора без будь-яких обмежень, скорочень, погіршень. Ви завжди зможете використовувати його на бензині. Для цього достатньо лише не відкривати кран балона з газом або вентиль газової труби, а відкрити паливний кран подачі бензину з бака. Все дійсно дуже просто.
 6. Газовий модуль був спроектований і технічно реалізований як універсальний пристрій. Він взаємозамінний з карбюратором системи живлення абсолютної більшості бензинових двигунів загального призначення, які використовуються в якості рушійної сили побутових генераторних установок з електричною потужністю 4-8 кВа, які пропонуються сьогодні на ринку: 182F/FD, 188F/FD, 190F/FD.
 7. Екологічність роботи на газі - зменшення токсичності вихлопних газів при переведенні двигуна на газове паливо. Практично відсутня димність у вихлопі та тверді частки (сажа). У випадку роботи обладнання в житлових зонах та інших місцях перебування людей – цей аспект може мати суттєве (або визначальне) значення.
 8. Використовуючи газ як паливо для генератора, ви дійсно зможете скоротити витрати на його придбання. Фактичний витрата газу порівняно з використанням бензину зросте на 12-15%. Це абсолютно закономірна зміна, однак у грошовому вираженні це збільшення не призведе до негативного значення, оскільки фактична різниця у вартості природного (магістрального) газу та бензину в рази покриває більше значення витрати позитивним балансом у сухому залишку. А при використанні скрапленого газу, кращим аргументом може послужити досвід переведення автомобілів на ГБО. Погодьтеся, якби це не було економічно виправдано, чи були б такі установки популярними???!!!

У випадку з генератором ця схема також працює і ви можете в цьому переконатися, уважно ознайомившись з фотографіями та відеосюжетами з детальним описом того, як працює пропонований нами пристрій на сторінках нашого сайту.

Відгуки (0)

Питання - Відповідь 2

Андрій / 23.04.2024
Який карбюратор підійде для встановлення на генератор Konner&Sohnen 10000E
Консультант
Там заслонка типу "кільце". Тому підійде - GASPOWER KBS-2A
Яна / 29.11.2022
Доброго дня. Можете сказати коли буде в наявності даний товар?
Консультант
Очікуємо після нового року.
Чтобы активировать

бонус код Вавада, впишите эту комбинацию в строку и кликните по кнопке «Получить» или «Активировать». Благодаря этому у вас появится одно из поощрений.