Дровокол електричний Iron Angel ELS 2200M

 • Код Товару:
  94510-05
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Конструкція:
  гідравлічні
 • Напруга:
  від мережі (220 В)
 • Тип товару:
  дроворуби
 • Клас:
  побутовий
 • Вага:
  43 кг
 • Гарантія:
  12 місяців
 • Країна походження:
  Нідерланди
 • Показати всі характеристики

Характеристики

Технічні характеристики
Конструкція гідравлічні
Напруга від мережі (220 В)
Тип товару дроворуби
Клас побутовий
Живлення електричний
Робочі параметри
Потужність, Вт 2200 Вт
Сила розколювання 6 тонн
Макс. довжина колоди до 520 мм
Макс. діаметр колоди до 250 мм
Конструктивні та функціональні особливості
Обмежувач ходу поршня є
Обсяг гідравлічного масла 2,8 л
Робоче положення горизонтальний
Оснащення та комплектація
Комплектація - Дровокол;- колеса;- дополнительная рукоятка;- инструкция по эксплуатации;- гарантийный талон;- картонная коробка
Фізичні характеристики та виробник
Вага 43 кг
Гарантія 12 місяців
Країна походження Нідерланди

Опис

Дровокол Iron Angel ELS 2200, що працює від електричної мережі, є найефективнішим пристроєм для розколу полін. Гідравлічний верстат від нідерландського виробника призначений для заготівлі дров. Потужний двигун і гідний показник багатотонного зусилля дозволить легко розколювати досить великі по довжині колоди. Робочого ресурсу вдосконаленої конструкції вистачить застосування її у побутової сфері чи більш збільшених навантажень, що у фермерських господарствах.
Для роботи дровокола потрібна однофазна напруга в 220-230 В. Горизонтальне положення верстата забезпечує більший комфорт для оператора. Нижнє розташування двигуна та масивна станина призначені для максимальної стійкості навіть при роботі з великими заготовками. Збільшений масляний бак забезпечує постійне мастило, яке запобігає передчасному зносу системи. Обмежувач зворотного ходу скорочує час виконання одиничної операції, що, своєю чергою, відбивається на економії електрики. Додаткова ручка та великі колеса допоможуть швидко доставити агрегат на місце зберігання або перемістити його на робочий майданчик.

 

Особливості дровокола Iron Angel ELS 2200:

Професійний асинхронний двигун

Однофазний електродвигун має виняткову надійність, що дозволяє експлуатувати дровокол тривалий час. Високий коефіцієнт потужності і, відповідно, ефективності є незаперечною перевагою асинхронного двигуна. Мінімальне технічне обслуговування, низький рівень шуму, мінімальна кількість вібрації, це підвищує комфорт для оператора і оточуючих під час роботи верстата.


Розколювання твердих порід деревини

Міцна конструкція здатна розколювати будь-які породи дерева, навіть вологі. Максимального зусилля у 6 тонн вистачає для обробки заготовок із твердих порід, берези, дуба, граба та інших.


Максимальна безпека

Верстат обладнаний системою, яка унеможливлює травмування оператора. Під час роботи майстер одночасно натискає на пускову кнопку та важіль, що приводить у рух поршень. Обидві руки в момент роботи знаходяться далеко від гострого клину. Надійні фіксатори міцно утримують колоду в канавці на станині.


Міцний клин із вуглецевої сталі

Вуглецева сталь, з якої зроблена ріжуча частина колуна, має високу міцність. Сплав не схильний до деформації від великих зусиль, здатний легко розколоти великі цурбаки. Вуглецевий склад не піддається впливу вологості і добре витримує перепади температури навколишнього повітря.


Гідравлічний привід

Гідравліка створює дуже потужне зусилля, від якого і розколюються великі колоди. Гідропривід створює необхідний тиск для розколу. Рушійною силою гідронасосу є електромотор з потужністю 2000 Вт. Надійність, довговічність, простота конструкції та безумовна надійність – основні переваги гідравліки на електричному двигуні.


Мобільність

Під час роботи верстат спирається на гумові колеса, які знімають частину вібраційних коливань та спеціальний упор. Для спрямування руху під час переміщення призначена спеціальна рукоятка та транспортувальні колеса збільшеного діаметра. Установка важить всього 43 кг, тому доставка її на робоче місце не становить особливого клопоту.

Відгуки (0)

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.

Чтобы активировать

бонус код Вавада, впишите эту комбинацию в строку и кликните по кнопке «Получить» или «Активировать». Благодаря этому у вас появится одно из поощрений.