Бензиновий подрібнювач гілок GTM GS6501 (82889)

 • Код Товару:
  129831-05
 • Рейтинг:
 • Бренд:
 • Завантажувальний транспортер:
  ні
 • Кількість ножів:
  2 шт
 • Тип товару:
  подрібнювачі гілок
 • Клас:
  побутовий
 • Марка палива:
  АІ-92 АІ-95
 • Об'єм двигуна:
  212 см.куб.
 • Об'єм паливного бака:
  3.6 л
 • Оберти двигуна:
  3600 об/хв
 • Габарити:
  1720х550х1050 мм
 • Вага:
  112 кг
 • Гарантія:
  36 місяців
 • Країна походження:
  Україна
 • Показати всі характеристики

Характеристики

Сталь ножа SKH51
Функція реверсу ні
Технічні характеристики
Завантажувальний транспортер ні
Кількість ножів 2 шт
Тип товару подрібнювачі гілок
Клас побутовий
Живлення бензиновий
Робочі параметри
Макс. діаметр гілок 100 мм
Потужність, к.с. 6.5 к.с.
Технічні характеристики двигуна
Марка палива АІ-92 АІ-95
Об'єм двигуна 212 см.куб.
Об'єм паливного бака 3.6 л
Оберти двигуна 3600 об/хв
Обсяг масляного картера 0.5 л
Рекомендований тип масла SAE 10W-30 SAE 10W-40
Конструктивні та функціональні особливості
Ріжучий механізм ножова система
Контейнер для збору без бака
Матеріал корпусу сталь
Оснащення та комплектація
Комплектація - Подрібнювач;- свічковий ключ;- транспортувальні колеса;- картонна коробка;- інструкція з експлуатації;- гарантійний талон
Фізичні характеристики та виробник
Габарити 1720х550х1050 мм
Вага 112 кг
Гарантія 36 місяців
Країна походження Україна

Опис

Садовий бензиновий подрібнювач GTM GS6501 є високоефективним домашнім подрібнювачем гілок, призначеним для обробки свіжої та сухої деревини. Ось детальний опис його характеристик:

 1. Двигун: Подрібнювач оснащений потужним 4-тактним одноциліндровим бензиновим двигуном Rato потужністю 6,5 кінських сил (4400 Вт). Це забезпечує достатню потужність для подрібнення гілок.

 2. Ріжучий барабан: Подрібнювач має ріжучий барабан, який виконує функцію додаткової системи всмоктування гілок. Це дозволяє підвищити швидкість подрібнення до 10 метрів за хвилину.

 3. Ружучі ножі: Подрібнювач оснащений двома ріжучими ножами на барабані та одним стаціонарним ножем з інструментальної сталі SKH51. Ця конструкція забезпечує ефективне подрібнення гілок і значно збільшує тривалість роботи ножів.

 4. Максимальна товщина гілок: Подрібнювач здатний подрібнювати свіжі гілки та м'яку деревину з максимальною товщиною до 100 мм. Це дає можливість обробляти різні розміри гілок та гілля.

 5. Швидкість подрібнення: Завдяки ефективній конструкції та ріжучому барабану, подрібнювач здатний працювати зі швидкістю втягування гілок до 10 метрів за хвилину. Це забезпечує швидку та продуктивну обробку матеріалу.

 6. Регульований жолоб викиду: Подрібнювач має регульований жолоб викиду, що дозволяє налаштовувати напрям

 7. Об'єм двигуна та робочі обороти: Об'єм двигуна складає 212 куб.см, а робочі обороти становлять 3600 об/хв. Це забезпечує ефективну роботу подрібнювача і оптимальні швидкості різання.

 8. Бак для палива та масла: Подрібнювач оснащений баком для палива об'ємом 3,6 л та баком для масла об'ємом 0,5 л. Це дозволяє тривалий час роботи без необхідності постійного поповнення резервуарів.

 9. Загрузочний бункер та вхідне отвір: Подрібнювач має широкий загрузочний бункер, розташований під кутом, що сприяє зручному збору гілок. Вхідний отвір для гілок має розмір 16x14.5 см, що дозволяє обробляти різноманітні розміри матеріалу.

 10. Ручка екстреної зупинки: Для забезпечення безпеки користувача, подрібнювач оснащений ручкою екстреної зупинки. Це дозволяє швидко зупинити роботу подрібнювача у разі надзвичайної ситуації або необхідності негайної зупинки.

 11. Вага та транспортні колеса: Подрібнювач має вагу 90 кг, що робить його достатньо маневреним та стійким під час роботи. Крім того, він комплектується колесами для транспортування, що полегшує пересування та зберігання пристрою.

Загалом, Подрібнювач гілок GTM GS6501 є потужним та надійним подрібнювачем гілок, який дозволяє ефективно подрібнювати свіжу та суху деревину зі значною швидкістю та зручністю. Він є відмінним вибором для домашнього використання, садоводства або ландшафтного дизайну. Його потужний двигун, ріжучий барабан і двосторонні ріжучі ножі забезпечують ефективну обробку гілок до 100 мм в діаметрі. Зручний загрузочний бункер, регульований жолоб викиду та ручка екстреної зупинки забезпечують комфортну та безпечну роботу. Крім того, наявність коліс дозволяє легко переміщати його по майданчику. садовий подрібнювач гілок GTM GS6501 - надійний помічник для подрібнення гілок і зручний використання в різних ситуаціях. 

 

Відгуки (2)

Питання - Відповідь 0

Ще не було питань.

Теги: Садові подрібнювачі GTM

Чтобы активировать

бонус код Вавада, впишите эту комбинацию в строку и кликните по кнопке «Получить» или «Активировать». Благодаря этому у вас появится одно из поощрений.