Бензиновий генератор: що це
В основі пристрою – бензиновий двигун внутрішнього згоряння. Виробники намагаються встановлювати мотори компактних розмірів, адже одна з переваг обладнання – його мобільність. Найкращими генераторами являються ті які використовують оригінальний, професійний, двигун світових лідерів: Honda, Yamaha, Briggs and Stratton. Вони мають високий моторесурс (більше 4000 м/г) задяки чугунній гільзі циліндрів, а клапани таких двигунів розміщені вгорі (OHV) для простого та швидкого доступу до них. Потужність та об’єм двигуна представлені в широкому діапазоні параметрів, але не досягають таких величин, як у дизельних аналогів.
Другою найважливішою частиною паливної електростанції із бензиновим двигуном є альтернатор. Саме він перетворює механічний рух валу на електроенергію. Конструкція альтернатора може відрізнятися залежно від моделі (щіткові – синхронні та безщіткові – асинхронні пристрої). У продажу найчастіше можна знайти синхронні моделі генераторів. Вони забезпечують високу стабільність роботи та функціонують навіть при змінах навантаження.
Двигун, альтернатор, бак для палива та додаткові елементи конструкції розміщені на міцній рамі. Більшість бензогенераторів мають подібний зовнішній вигляд і відрізняються, здебільшого, лише характеристиками потужності, габаритами та ціною.
Бензинові генератори: як обрати найкращий
Проблема відсутності електроенергії може виникнути за різних обставин. Часто причиною є аварійні ситуації, поломки, що сталися під впливом зовнішніх чи внутрішніх чинників. Іноді доступу до електроживлення немає через відсутність підключення до мереж, віддаленості об’єкта від комунікацій. Хоч би яка не була причина проблеми - вирішити її нескладно. Виробники пропонують широкий асортимент спеціального обладнання. Зокрема – ви можете купити бензиновий генератор.
Особливості обладнання: що таке бензиновий генератор, принцип його роботи та переваги
Бензинові генератори - прості та доступні джерела живлення для різних видів техніки та обладнання. Часто такі агрегати використовують як резервні джерела струму, а також застосовують для віддаленої від мережі роботи. Компактна мобільна електростанція виробляє електроенергію за допомогою переробки (спалювання) бензину. На українському ринку сьогодні можна зустріти велику кількість моделей агрегатів цього типу. Зробити оптимальний вибір серед них нескладно – головне, уважно вивчити особливості різних модифікацій та купити ту, яка найбільш точно відповідає запланованим умовам експлуатації.
Критерії вибору бензогенераторів
При виборі бензогенератора слід враховувати багато моментів. Один із важливих – характеристики моделі. Уважно вивчіть опис пристрою та особливо:
· потужність;
· кількість фаз;
· наявність електростартеру;
· тип палива;
· наявність ATS (Автоматики Введення Резерву);
· наявність AVR (регулювання напруги) або інвертора.
Потужніть бензинового генератора обирається в залежності від суми потужностей усіх користувачів які необхідно буде вмикати. Також потрібно не забути, додати до отриманого значення запас у 20%, таким чином можна буде гарантувати роботу усіх приладів і продовжити строк служби електрогенератора.
Достатньо простий критерій вибору – за кількістю фаз. Побутові модифікації представлені однофазними пристроями (встановлені розетки лише на одну фазу 220 вольт). Професійне обладнання може бути як однофазним (220В), і трифазним (380В). Також є універсальні моделі на 1 та 3 фази одночасно, в яких встановлено посилений альтернатор та за допомогою перемикача можна обирати, яка напруга вам потрібна в цей момент 220 вольт або 380 вольт.
Електростартери сьогодні встановлені практично на всіх моделях бензогенераторів від 5 кВт, а акумулятор найчастіше входить в комплект. Сама наявність електростартера, як і ATS, ніяк не впливає на функціональність агрегату, але робить його експлуатацію максимально зручною.
Бензиновий генератор може бути призначений для роботи тільки на одному типі палива (бензин), або працювати як на бензині, так і на газі (гібридні моделі). Обирайте залежно від власних уподобань та специфіки подальшої експлуатації.
Інверторні бензинові генератори забезпечують одержання струму найвищої якості. Але й вартість таких пристроїв набагато вища, ніж звичайних.
Асортимент бензогенераторів: класифікація та види пристроїв
Бензинові генератори часто поділяють на групи за типом. Це найбільш простий та осяжний спосіб класифікації агрегатів. Виділяють бензогенератори:
- рамні — габаритні та важкі моделі, які часто застосовуються для аварійного електроживлення великого приватного будинку та побутового або виробничого обладнання;
- в кожусі (частіше інверторні) — компактні, часто легкі та безшумні, придатні для експлуатації у житлових приміщеннях (при правильному встановленні) та для забезпечення електроенергією високоточних приладів, медичного обладнання та офісної техніки.
За типом двигуна виділяють двотактні та чотиритактні моделі. Перші - мають невисокі потужнісні характеристики, використовуються для тимчасової роботи як аварійне джерело живлення. Чотирьохтактні генератори приваблюють надійністю та високою стабіністю роботи. Вони довговічні, не вимагають змішувати бензин з маслом, можуть використовуватись як постійні джерела електроенергії.
Бензинові генератори: плюси та мінуси
Бензогенератори приваблюють чималою кількістю переваг. Серед них – порівняно мала вартість, низький рівень шумності роботи, широкий асортимент моделей та можливість купити бензиновий генератор, що максимально відповідає особливостям подальшого застосування. Це досить поширений і затребуваний вид агрегатів з відмінним співвідношенням ціни та якості. Більшість моделей бензогенераторів здатні функціонувати за досить низьких температур навколишнього середовища.
До недоліків бензинових агрегатів можна віднести порівняно невеликий робочий ресурс та високі потреби у пальному. Цей вид агрегатів не можна назвати економічними – вони вимагають більшої кількості палива, ніж дизельні чи інверторні аналоги.
Попри на наявність недоліків, бензинові генератори мають великий попит у споживачів. Вони привертають увагу вартістю, мобільністю, зручністю експлуатації, доступністю. Купити бензогенератор сьогодні можна будь-якої потужності від 0,5 до 18 кВт за низькою ціною та без великих втрат для бюджету.
Як купити бензиновий генератор у Києві
Українська компанія “50 ГЕРЦ” пропонує максимально вигідні умови співпраці. У каталозі сайту ви знайдете великий вибір бензогенераторів найкращих торгових марок світу, а наші менеджери допоможуть обрати серед них оптимальне рішення з урахуванням ваших побажань. Для наших клієнтів – цікаві пропозиції:
➔ наші фахівці мають більш ніж 10-річний досвід роботи з даною групою товарів і знають про генератори ВСЕ - задайте нам питання про вибір моделей і ми підберемо найкращий варіант;
➔ ми знизили ціни і сьогодні реалізуємо продукцію за доступною вартістю, забезпечуючи знижки постійним та оптовим клієнтам;
➔ ми організували оперативну доставку по Україні: у Києві та Київській області (50 км від столиці) товар привезе наш кур’єр, а до інших регіонів ми надішлемо замовлення того ж дня транспортом “Нової пошти”;
➔ ми не просто продаємо генератори - ми проводимо аудит та встановлюємо агрегати "під ключ" на об’єктах будь-якої складності;
➔ купити бензогенератор в Україні можна як із повною оплатою, так і обравши оплату частинами від Монобанк та Приватбанк;
➔ у нас є власний склад продукції, що спрощує логістику та дозволяє знизити ціни на товари.
"50 ГЕРЦ" - зручна сучасна онлайн платформа для вибору генераторів на бензині та швидкого оформлення замовлення. Якщо у вас виникли складності при підборі міні-електростанції - обов’язково зв’яжіться з нами по телефону або через форму зворотнього зв'язку для отримання професійної консультації та допомоги.